Novim Beogradom

Novim Beogradom => NOVI BEOGRAD => Topic started by: Administrator on April 20, 2017, 10:57:01 AM

Title: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on April 20, 2017, 10:57:01 AM
....
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on April 20, 2017, 11:14:01 AM
Petak - 21.04.2017

Bezanija - Sindjelic 16:00

Subota - 22.04.2017

Brodarac - Mladi proleter 11:00

Nedelja - 23.04

Dorcol - IMT 11:00h
Radnicki NBG - Radnicki Obrenovac 16:00 , na stadionu Bezanije
Brodarac 1947 - Teleoptik 16:00h    
Busije - Studentski grad 16:00
BUSK - Posavac 16:00
Jagodina - Brodarac 11:00 (Omladinci)

       
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on April 24, 2017, 11:57:40 AM
Sreda 26.04.2017

Radnicki NBG - Radnicki Obrenovac 1/2 KUP FSB 16:00

Subota 29.04.2017

BASK - BRODARAC 1947 10:00
Studentski grad - Petrovčić 16:30
IMT - Radnički Novi Beograd 16:30
OFK Beograd - Bežanija 16:30


Nedelja 30.04.2017

Atakante - BUSK 16:30
Brodarac - Borac (Progar) 11:00
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on April 27, 2017, 07:37:53 AM
Sreda 03.05.2017

Fk Brodarac - Jedinstvo Surcin 19:30 (polufinale kupa FSB) - stadion Brodarca

Bežanija - Budućnost Dobanovci 17:00

Subota 06.05.2017


Brodarac 1947 - GSP POLET  16:30

Nedelja 07.05.2017

Radnički Novi Beograd - Grafičar 16:30
Stepojevac VAGA - IMT  16:30
Posavac - Studentski grad  16:30
BUSK - Šećeranac 16:30
Jagodina - Bežanija   17:00
Banja - Brodarac 16:30
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on May 08, 2017, 08:14:43 AM
Petak 12.05.2017

Bezanija - Dinamo Vranje 17h

Subota 13.05.2017

IMT - Radnicki Obrenovac 16:30
Sopot - Radnicki Novi Beograd
Brodarac - Lepusnica
Studentski grad - Seceranac

Nedelja 14.05.2017

BSK (Batajnica) - Brodarac 1947
Rekreativo 011 - BUSK
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on May 15, 2017, 09:56:40 AM
Sreda 17.05.2017

Indjija - Bezanija 17:00
Radnicki Novi Beograd - Zarkovo 11:00
IMT - BSK Batajnica 16:30
Rakovica - Brodarac 1947 16:30


Subota 20.05.2017

Teleoptik - Radnicki Novi Beograd
Brodarac 1947 - Zvezda MML 16:30


Nedelja 21.05.2017

Graficar - IMT 11:00
Macva - Bezanija 17:00
BUSK - Studentski grad 16:30
Komgrap - Brodarac
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on May 21, 2017, 05:45:05 PM
Subota 27.05.2017

Brodarac - Poštar  17:00
Bežanija - Sloboda Užice 17:00


Nedelja 28.05.2017

Radnički Novi Beograd - BASK 17:00
IMT - Sopot 17:00
Prva Iskra - Brodarac 1947 17:00

Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on May 30, 2017, 12:17:04 PM
Sreda 31.05.2017

Radnicki NBG - Brodarac - finale kupa FSB - 19h
*utakmica se igra na stadionu FK Vozdovac u Beogradu


Nedelja 04.06.2017

Sumadinac (Becmen) - Brodarac 17h
GSP Polet - Radnicki NBG 17h
Zarkovo - IMT 17h
Brodarac 1947 - Dorcol 17h

Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on July 24, 2017, 01:03:46 PM
FK Brodarac 1947 odustao od takmicenja u Srpskoj ligi Beograd.
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on August 17, 2017, 08:55:29 AM
Nedelja 20.08.2017

Brodarac - Zvezdara 11:00
Indjija - Bezanija 17:30


Petak 25.08.2017

Bezanija - Sloboda 17:00

Subota 26.08.2017

Kolubara - IMT 16:30

Studentski Grad - Borac (Ostruznica)
Seceranac - BUSK
Atakante - Novi Beograd

Nedelja 27.08.2017

Graficar - Radnicki Novi Beograd 11:00
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on August 28, 2017, 10:55:03 AM
Sreda 30.08.2017

Radnicki NBG - Lokomotiva 16:30
IMT - Graficar 16:30


Subota 02.09.2017

Lokomotiva - IMT 16:30 (odlozeno za nedelju)

Nedelja 03.09.2017

Brodarac - Borac 11:00
Temnic - Bezanija 16:30
Jedinstvo - Radnicki 16:30
Novi Beograd - FK 011 16:30
Heroj - Studentski grad 16:30
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on September 03, 2017, 10:52:29 AM
Petak 08.09.2017

Bezanija - Radnicki (P) 16:00


Subota 09.09.2017

Radnicki NBG - Prva Iskra 16:00
IMT - Jedinstvo 16:00
Studentski grad - Sumadinac


Nedelja 10.09.2017

Turbina - Brodarac
Sveti Stefan - Novi Beograd
BUSK - Ajaks
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on September 10, 2017, 10:00:24 PM
Petak 15.09.2017

Proleter (NS) - Bezanija 16h

Subota 16.09.2017

BASK - Radnicki NBG 10h
Prva Iskra - IMT 16h

Nedelja 17.09.2017

Brodarac - Sremcica 11h
Postar - Studentski grad 16h
Sparta - BUSK 11h
Novi Beograd - Mladi Proleter 16h
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on September 17, 2017, 06:25:19 PM
Sreda 20.09.2017

Radnicki NBG - Mladost Lucani 15:30
Bezanija - Napredak ( odlozeno za 11.10)

Subota 23.09.2017

IMT - BASK 15:30
TSC - Bezanija 16h
Studentski grad - 13MAJ Zemun

Nedelja 24.09.2017


Radnicki NBG - BSK Borca
Buducnost (Zvecka) - Brodarac 15:30
Seceranac - Novi Beograd
BUSK - OFK Petrovcic
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on September 25, 2017, 11:17:01 AM
Petak 29.09.2017

Bezanija - Dinamo 15:00

Subota 30.09.2017

BSK Borca - IMT 15:30

Nedelja 01.10.2017

Zarkovo - Radnicki NBG 11:00
Brodarac - Balkan 11:00
Komgrap - Studentski grad 15:30
Novi Beograd - BUSK 15:30
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on October 01, 2017, 05:27:38 PM
Subota 07.10

IMT - Zarkovo 14:30
Radnicki NBG - Stepojevac 14:30
Sloga - Brodarac
Studentski grad - Borac (Progar)
Ajaks - Novi Beograd


Nedelja 08.10

BUSK - Rekreativo 011
Buducnost - Bezanija
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on October 08, 2017, 03:54:11 PM
Sreda 11.10.2017

Brodarac - Torlak 14:30
BASK - Radnicki NBG 14:00
Bezanija - Napredak 14:00


Subota 14.10.2017

Studentski grad - Institut

Nedelja 15.10.2017

Bezanija - Metalac
Novi Beograd - Sparta
Posavac - BUSK
BSK Batajnica - Radnicki NBG
Stepojevac - IMT
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on October 16, 2017, 02:22:22 PM
Subota 21.10.2017

IMT - BSK 1925 13:30
Sopot - Radnički 13:30
Petrovčić - Novi Beograd 13:30


Nedelja 22.10.2017

Srem (Jakovo) - Brodarac 13:30
Dunav - Studentski grad 13:30
BUSK - Busije 13:30


Ponedeljak 23.10.2017

ČSK - Bežanija 14:30
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on October 22, 2017, 06:52:08 PM

Sreda 25.10.2017

Mladenovac - IMT 13:00 (KUP FSB)
Brodarac - Sopot (KUP FSB)



Subota 28.10.2017

Radnicki NBG - IMT 13:30
Studentski grad - Avala 13:30


Nedelja 29.10.2017

Brodarac - Hajduk 11:00
Atakante - BUSK 13:30
Bezanija - Jagodina 13:30
Dedinje - Novi Beograd
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on October 31, 2017, 12:24:29 PM
Subota 04.11.2017

Radnicki (O) - Radnicki Novi Beograd 13:30
Sopot - IMT 13:30
Milutinac - Brodarac 13:30


Nedelja 05.11.2017

Zmaj - Studentski grad 13:30
BUSK - FK 011 13:30
Novi Beograd - Rekreativo 011 13:30


Ponedeljak 06.11.2017

Sindjelic - Bezanija 13:30
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on November 08, 2017, 12:19:06 PM
Subota 11.11.2017

IMT - Radnicki Obrenovac 13:00
Radnicki NBG - OFK Beograd 13:00
Studentski grad - Sindjelic 13:00



Nedelja 12.11.2017


Brodarac - Zvezda MML 11:00
Posavac - Novi Beograd 13:00
S.Stefan - BUSK 13:00
Bezanija - N. Pazar 13:00
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on November 13, 2017, 10:37:59 AM
Sreda 15.11.2017

IMT - Graficar - Kup FSB 13:00
Radnicki NBG - Radnicki (O) - Kup FSB 13:00


Subota 18.11.2017

Polet - Radnicki NBG 11:00
OFK Beograd - IMT 13:00
Napredak - Brodarac 13:00
PKB - Studentski grad 13:00
Radnicki Kragujevac - Bezanija 13:00


Nedelja 19.11.2017

BUSK - Proleter 13:00
Novi Beograd - Busije 13:00
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on November 20, 2017, 10:45:31 AM
Sreda 22.11.2017

Radnicki NBG - Radnicki Obrenovac 13:00
IMT - Graficar 13:00


Subota 25.11.2017


IMT - GSP Polet Dorcol 13:00
Radnicki NBG - Kolubara 13:00
Bezanija - Teleoptik 13:00


Nedelja 26.11.2017

Brodarac - Rakovica 11:00
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on March 08, 2018, 12:23:05 AM
Subota 10.03.2018

Radnički Novi Beograd - Grafičar 13:00 (na Brodarcu)
IMT - Kolubara Lazarevac 15:30 (Na Adi)
Borac Ostružnica - Studentski grad 11:00
Bežanija - Inđija 14:00


Nedelja 11.03.2018

Zvezdara - Brodarac 14:30
Novi Beograd - Atakante 14:30
BUSK - Šećeranac 14:30



Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on March 15, 2018, 06:56:37 PM
Petak 16.03.2018

Sloboda - Bezanija 17:00

Subota 17.03.2018

Lokomotiva - Radnicki NBG 13:00
Brodarac - Lestane 10:00


Nedelja 18.03.2018

Graficar - IMT 11:00
Studentski grad - Heroj 14:30
BUSK - Dedinje 14:30
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on March 20, 2018, 05:42:57 PM
Subota 24.03.2018

Radnički NBG - Jedinstvo Surčin 12:00 (BASK)
IMT - Lokomotiva 15:30 (Ada Ciganlija)


Nedelja 25.03.2018

Borac - Brodarac 10:00
Šumadinac - Studentski Grad 15:00
Ajaks - BUSK 14:30
Novi Beograd - Sveti Stefan 15:00
Bežanija - Temnić 1924 14:30

KOMPLETNO KOLO OTKAZANO ZBOG SNEGA!
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on March 26, 2018, 02:21:12 PM
Utorak 27.03.2018

Borac (Lazarevac) - Brodarac 16:00

Sreda 28.03.2018

IMT - Lokomotiva 14:00 (Ada Ciganlija)
Radnički NBG - Jedinstvo Surčin 15:30 (stadion BASK)
Novi Beograd - Sveti Stefan 16:00
Ajaks - BUSK 16:00
Bežanija - Temnić 15:30


Četvrtak 29.03.2018

Šumadinac - Studentski grad 16:00
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on March 28, 2018, 06:10:44 PM
Subota 31.03.2018

Studentski grad - Poštar 15:30

Nedelja 01.04.2018

Prva Iskra - Radnički 11:00
Jedinstvo - IMT 15:30
Brodarac - Turbina 10:00
BUSK - Sparta 15:30
Mladi proleter - Novi Beograd 15:30
Radnički (P) - Bežanija 15:30
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on April 05, 2018, 11:43:04 AM
Subota 07.04.2018

IMT - Prva Iskra 15:30 (Ada Ciganlija)
Radnicki Novi Beograd - BASK 16:00
Bezanija - Proleter 15:30


Nedelja 08.04.2018

Brodarac - Buducnost (Zvecka) 11:00
13 MAJ Zemun - Studentski grad 11:00
Novi Beograd - Seceranac 16:00
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on April 10, 2018, 11:18:01 AM
Sreda 11.04.2018

BSK (Borca) - Radnicki Novi Beograd 16:00
BASK - IMT 16:00
Bezanija - TSC 15:30


Subota 14.04.2018

IMT - BSK Batajnica 15:00 (Ada Ciganlija)
Balkan Mirijevo - Brodarac 16:00
Studentski grad - Kompgrap 16:00


Nedelja 15.04.2018

BUSK - Novi Beograd 16:00
Radnicki Novi Beograd - Zarkovo 16:00
Dinamo - Bezanija 15:30

Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on April 18, 2018, 11:08:24 AM
Subota 21.04.2018


Nedelja 22.04.2018

Žarkovo - IMT 11:00
Stepojevac - Radnički 16:00
Brodarac - Sloga 11:00
Borac - Studentski Grad 16:00
Rekreativo 011 - BUSK 12:30
Novi Beograd - Ajaks 16:00
Bežanija - Budućnost 16:00
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on April 27, 2018, 01:57:01 PM
Petak 27.04.2018

Metalac - Bezanija 18:00

Subota 28.04.2018

Radnicki - BSK Batajnica 16:30
IMT - Stepojevac 16:30
Torlak - Brodarac 11:00


Nedelja 29.04.2018

Sparta - Novi Beograd 11:00
BUSK - Posavac 16:30
Institut - Studentski Grad 16:30
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on May 02, 2018, 02:55:30 PM
Sreda 02.05.2018

Bežanija - ČSK Pivara 17:00

Subota 05.05.2018

Radnički Novi Beograd - Sopot 16:30
Brodarac - Srem Jakovo 10:00
Studentski grad - Dunav 16:30
Busije - BUSK 16:30


Nedelja 06.05.2018

BSK Batajnica - IMT 16:30

Ponedeljak 07.05.2018

Jagodina - Bežanija 17:00
Title: Re: NOVOBEOGRADSKI FUDBAL *
Post by: Administrator on May 11, 2018, 06:55:09 PM
Subota 12.05.2018

IMT - Radnicki Novi Beograd 16:30
BUSK - Atakante 16:30


Nedelja 13.05.2018

Bezanija - Sindjelic 17:00
Brodarac - Milutinac 10:00
Avala - Studentski grad 16:30
Novi Beograd - Dedinje 16:30